kasyna gry zakład

Automaty gry Daytona Gold

kasyna gry przez vpn

Automaty gry Daytona Gold to jeden z bardziej znanych automatów hot spot. Podobnie jak kilka innych najbardziej znanych automatów ma swoich wiernych fanów. Spotkałem się nawet z opiniami, że hot spot Daytona Gold to najbardziej „grywalny” automat dostępny rynku. O gustach się nie dyskutuje, warto jednak przyjrzeć się zaletom automatu Daytona Gold.

Daytona Gold to automat stworzony przez firmę JMP cieszącą się ponad 30-letnią tradycją w branży hot spotów. Jest to automat trzy-bębnowy z pięcioma liniami wygrywającymi. Gra Daytona gold możliwa jest po wrzuceniu monet jedno-, dwu- lub pięciozłotowej. Automat wyposażony jest także w czytnik banknotów o nominałach od 10 do 100 zł. Po wpłaceniu gotówki zostanie ona zamieniona na kredyty i zabawa z kolorowymi owocami stoi przed nami otworem. Maszyna pozwala na grę na dolnych bębnach. Gra na dolnej grze odbywa się za 2 kredyty, maksymalna wygrana może wynieść 120 kredytów-natomiast gra na górnej grze odbywa się za 4, 10 aż do 100 kredytów, a maksymalna wygrana może wynieść 590 kredytów. Daytona Gold owocówki posiada także kilka praktycznych funkcji jak tabela wyników, a także podświetlane przyciski informujące gracza jakie funkcje są w danym momencie gry do jego dyspozycji.
W taki właśnie sposób, przy stacjonarnym automacie, rozpoczęła się moja przygoda z nimi. Dla większości młodszych graczy pierwszy kontakt z hot spotami odbywa się jednak w Internecie. W myśl zasady, że jeśli czegoś nie ma w sieci to nie istnieje przeniósł się tam także hazard, także automaty i gra Daytona Gold. Jeśli więc ktoś nie może obejść się bez „starej dobrej” Daytona Gold niech szybko przeszuka kilka najpopularniejszych kasyn online i odnajdzie automaty w stylu Daytona Gold symulator. Obecnie kiedy potrzebujemy szybkiej informacji w pierwszej kolejności przeszukujemy Internet, gdzie w bardzo krótkim czasie możemy znaleźć to co nas interesuje, w moim przypadku ostatnio były to informacje o Uniwersytecie Daytona. Internet jest i będzie najlepszym źródłem wiedzy także dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z maszynami slotowymi. Po pierwsze – wiele kasyn umożliwia grę demo, jeszcze przed wpłatą pieniędzy. Pozwala to poznać specyfikę tej rozrywki bez strat finansowych. Sprawdź juz teraz jak wyglądają automaty gry Daytona Gold

Odbierz bonus kasynowy
gry kasyna