kasyna gry zakład

Crapsy – kości

kasyna gry przez vpn

Kości to popularna od czasów starożytności gra. Pierwotnie służyły do wróżenia, zastępując wcześniejsze przedmioty jak muszle, patyki, kamienie. Używali ich magowie i szamani. Nieraz decydowały o ludzkim życiu czy

o czyjejś winie. W dzisiejszych czasach wraz z słynną ruletką, są najchętniej odwiedzanym stanowiskiem w kasynie. Również jak w jej przypadku gra jest dynamiczna i ekscytująca. Crapsy są jedną z trudniejszych gier hazardowych. Przed przystąpieniem do rozgrywki należy zapoznać się z jej zasadami.

W grze kości bierze udział duża liczba ochotników. Pewnie nieraz graliście w domu w pokera sześcioma kośćmi. Wielu ludzi z początku się dziwi, bowiem w kasynie do gry używa się tylko dwóch. Krupier również bierze udział w rozgrywce a do rzutów używa się specjalnego kubka. Wartości oczek, które wypadły liczone są według ścisłych zasad. Gracze przed przystąpieniem do gry craps muszą wnieść zakład. Zwycięzca zabiera całą pulę. Wielu ludzi jest zainteresowanych tą grą, a starzy hazardziści traktują ją jak pełne odprężenie od karcianych rozgrywek.

Odbierz bonus kasynowy
gry kasyna