kasyna gry zakład

Gra karciana Blackjack czyli Oczko w kasynach w sieci internet

kasyna gry przez vpn

Niemal w każdym kasynie online w sieci Internet można zagrać w blackjacka czyli gre karciana oczko- jedną z najpopularniejszych gier online. Podstawowe założenia blackjacka w kasynie online są następujące: karty od 2 do 10 liczą tyle punktów, ile wskazują. Wartość wszystkich figur wynosi 10 punktów.

Asy są liczone jako 1 lub 11 punktów, w zależności od życzenia gracza. W blackjack najwyższą pulą, jaką gracz może mieć w ręku, jest połączenie asa z dowolną kartą o wartości 10 punktów. Kombinacja ta nosi nazwę blackjacka.

Gracz wygrywa, jeśli wartość jego kart jest wyższa od wartości kart rozdającego, ale nie przekracza 21. Jeśli gracz lub rozdający przekroczą sumę 21 punktów, automatycznie przegrywają tą rundę gry. Jeśli gracz i rozdający osiągną ten sam wynik, dochodzi do remisu i następuje zwrot zakładu. Runda blackjacka zaczyna się wraz z umieszczeniem przez graczy zakładów w polach znajdujących się naprzeciw nich. Następnym krokiem jest wręczenie przez rozdającego dwóch kart wszystkim graczom, także sobie.

Karty gracza są zazwyczaj odwrócone ku górze, natomiast jedna z kart rozdającego jest zwrócona ku dołowi, a druga ku górze. Jeżeli rozdający posiada dziesiątkę lub asa, jako kartę odkrytą, jest bardzo możliwe, że ma on blackjacka, co powoduje, że gracz przegrywa, o ile sam również nie ma blackjacka. Blackjack jest jedną z najbardziej kochanych gier w kasynach online. Jeśli chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną, zapoznaj się z naszym szczegółowym przewodnikiem po zasadach gry w blackjacka.

Odbierz bonus kasynowy
gry kasyna