kasyna gry zakład

Gra w karty bakarat w kasynach w sieci

kasyna gry przez vpn

Bakarat znana gra w karty cieszy się popularnością w najlepszych kasynach online w sieci. Bakarat, ze swoim europejskim posmakiem, przywodzi na myśl obrazy pełnych klasy i niezwykle bogatych graczy w smokingach, robiących olbrzymie zakłady.

Bakarat nie należy do najbardziej skomplikowanych gier, dostępnych w kasynach online, nie wymaga wiele praktyki i znajomości rozbudowanych strategii. Wynik gry jest tak naprawdę zależny od rozdania kart, a cała akcja gry skupia się wokół robienia zakładów. Ludzie zakładają się o to, czy wygra gracz, czy rozdający.

Na początku nowej rozgrywki gracz siedzący po prawej stronie rozdającego dostaje pod swoją opiekę tak zwany bank. Każdy z graczy kasyna online opiekuje się bankiem, kiedy nadejdzie jego kolej, i może trzymać go tak długo, jak długo bank wygrywa. Kiedy bank przegra, zostaje przekazany kolejnemu graczowi. Zanim rozdane zostaną karty, każdy grający w bakarata musi dokonać zakładu. Jeśli jest tylko dwóch graczy, wówczas gracz, trzymający bank, rozdaje dwie pule po dwie karty. Układ kart najbliższy dziewiątce wygrywa w tej grze w kasynie online.

Jeśli dwie pierwsze karty dają w sumie 8 lub 9, to układ tych kart nazywa sie “naturalnym” i automatycznie wygrywa on grę, o ile oba układy kart nie są naturalne, co powoduje remis. Jeżeli żaden z układów kart nie jest naturalny, dobierane są kolejne karty, w celu ustalenia zwycięzcy. Wygrany zakład, postawiony na gracza lub rozdającego, jest wypłacany w stosunku 1 do 1.

Odbierz bonus kasynowy
gry kasyna