kasyna gry zakład

Karciana gra w Oczko 21 w kasynie online w Polsce

kasyna gry przez vpn

Gra w Oczko 21 w kasynie online rozpoczyna się wraz z postawieniem zakładów. Po tym jak wszyscy gracze zrobią zakłady, każdy z graczy, łącznie z wirtualnym rozdającym, otrzymuje po dwie karty. W tym momencie może zdarzyć się kilka sytuacji.

Jeżeli któryś z graczy ma blackjacka, czyli pulę kart o wartości równej 21 punktów czyli oczko, a rozdający nie posiada blackjacka, wygrywa gracz i odwrotnie. W przypadku gdy zarówno gracz, jak i rozdający, mają blackjacka, dochodzi do remisu i nie ma wygranego. Jeżeli żaden z graczy nie posiada blackjacka, muszą oni i tak dokończyć grę kartami, które mają w ręku. To samo tyczy się rozdającego po tym, jak gracze pokażą swoje karty.

Po pierwszym rozdaniu kart przed grającymi blackjacka w kasynie online otwiera się kilka możliwości. Jedną z opcji jest dobranie karty, czyli „hit”. Druga opcja to pozostanie przy posiadanych kartach i rezygnacja z dobrania, czyli „stand”. Kolejną możliwością jest podwojenie zakładu początkowego i dobranie jednej karty, co jest zwane „double”. Opcja „split” pozwala graczowi na rozdzielenie dwóch pierwszych kart – jeśli miały one tą samą wartość – na dwie osobne pule. Ostatnią opcją jest rezygnacja z dalszej gry, czyli poddanie kart (surrender), co powoduje utratę zakładu.

Istnieją trzy możliwości zakończenia kolejki grającego w blackjacka w kasynie online. Pierwsza opcja to „stand”, czyli wstrzymanie się od dobierania kart, co następuje w momencie, gdy gracz jest po prostu zadowolony z tych kart, które posiada. Druga możliwość jest taka, że gracz będzie miał ponad 21 punktów, co w blackjackowym słowniku określane jest jako plajta. Trzecia opcja to decyzja o podwojeniu zakładu i dobraniu jednej karty. Po tym jak każdy gracz zagrał swoją partię, rozdający odkrywa swoją, do tej pory zakrytą, kartę i rozgrywa swoją kolejkę.
Sprawdz juz teraz jak naprawdę wyglada karciana gra w oczko w kasynie przez Internet w Polsce i graj juz teraz na pieniądze lub za darmo.

Odbierz bonus kasynowy
gry kasyna