kasyna gry zakład

Karcianka Baccarat

kasyna gry przez vpn

Karcianka Baccarat jest popularne karty kasyna gry. Mówi się, że jej początki we Włoszech i za panowania Charles VIII wokół prod z 1483 do 1498, nie została wprowadzona do Francji. W stylu jest dość podobna do Faro i Basset.

Trzy warianty tej gry składa się z „Baccarat chemin de fer” (kolejowy), baccarat Banque „(lub dwóch tableaux) i” Punto Banco „(lub północnoamerykańskich baccarat). W pierwszych dwóch odmian gracze są zobowiązani do podejmowania decyzji i wyborów, i że stanowi umiejętności, podczas gdy w eth trzeciej odmiany, nie ma umiejętności lub strategii podejmowania wymagane, to jest czysty i szanse powodzenia.

Nie może być tylko trzy możliwe wyniki w tej grze. Są to: odtwarzacz, Banker i Tie. Należy zauważyć, że warunki nie odnoszą się do tożsamości osoby, ale są opcje, w którym klienci mogą zakładu. W grze baccarat, karty od 2 do 9 są warte ich wartości nominalnej, podczas gdy król, królowa, Joker i 10 są warte 0, a asy mają wartość 1 pkt. 10 nazywa się „modulo” i „modulo” jest równa 0. Wynik jest obliczany poprzez dodanie wartości karty z dziesiątek cyfra jest ignorowane. Karty, które ma 4 i 6 jest równa 0 lub Karcianka Baccarat. Jest to zazwyczaj niezwykły jak nazwa oznacza loser. Najwyższe osiągalne jest 9 gości.

Karty są rozdawane twarzą do dołu. Początkowy ofertę składa się z dwóch kart każdego do „Gracz” i „bankier”. W „Croupier” wymaga całkowitej po karty obu graczy są przekazano i wartości dodanej. Następnie „tableau” lub „tabeli o play” określa kolejne karty, jeśli są wymagane, jakie należy wyciągnąć. Jest to „naturalne”, jeśli bank osiąga w sumie 8 lub 9, a gra kończy się tam. Zwycięzcą jest ręcznie z najwyższej oddanych. Jeśli bankiera i gracza eth strony mają takie same wartości, zwraca Croupier „organizacji pozarządowych”, która jest „tie zakłady wygrać”.

Gra nazywa się mini-baccarat, kiedy to zagrał w mniejszych tabeli, zbliżoną do tych, które stosuje się w grze Black Jack. Tutaj jednego pośrednika obsługuje całą grę. Makccarat zbyt gry jest taki sam, ale w znacznie zmodyfikowanej wersji. W amerykańskiej baccarat, niezależnie od liczby uczestników, tylko dwie ręce są rozpatrywane. Z „bankierem” oraz „Gracz”, w której gości jest najbliżej do 9 wygrywa strony.

Baccarat posiada trzy zakłady:

Player Hand

Banku Hand

Tie Hand

Cechy gry:

Celem Baccarat jest wyciągnięcie dwóch lub trzy karty, że łączne bliżej niż 9 bankiera.

10, J, K, P liczą się jako 0, A jest 1 i wszystkie inne karty są wartości nominalnej.
< br /> Jeśli suma wynosi więcej niż dziesięć, to kropla w dziesięciu. Więc 7-9 strony sumy do 6 (16, spadek dziesięć).

Odbierz bonus kasynowy
gry kasyna