kasyna gry zakład

Królowa kasyn czyli gra ruletka europejska i amerykańska

kasyna gry przez vpn

Ruletka jest grą zwana królową kasyn, w którą grano już w XVII wieku. Celem tej gry jest odgadnięcie, na jakim polu zatrzyma się kulka, rzucona na wirujące koło ruletki, po jego zatrzymaniu.

Pod tym względem, nic się w grze w ruletkę nie zmieniło, nawet w momencie gdy stała się ona grą online. Na stole do ruletki możesz obstawiać pojedyncze numery, lub stawiać zakłady na 2, 3, 4, 5, 6, 12, a nawet 18 różnych numerów podczas jednego obrotu koła.

Istnieją cztery główne czynniki, które decydują o wysokości Twojej wygranej bądź przegranej w ruletce. Są to: umiejętność zdecydowania, kiedy warto się wycofać; wybór ruletki europejskiej, a nie amerykańskiej; wybór kasyna, oferującego wariant gry z zasadą poddania (surrender rule), no i oczywiście odrobina szczęścia. O ile wymóg posiadania szczęścia w grze nie jest dla Ciebie żadną nowością, o tyle o pozostałych czynnikach mogłeś dotąd nie słyszeć. Dlatego chcemy się tu z Tobą podzielić pewnymi radami i strategiami gry, które pomogą Ci wygrać podczas gry w ruletkę, tak aby szczęściu pozostawić tylko tyle, ile jest konieczne, nie więcej!

Istnieją trzy odmiany gry w ruletkę: ruletka europejska – wersja z klasą, dla tych, którzy mogą naprawdę dużo obstawić; ruletka amerykańska – najlepiej znana i najpopularniejsza z wersji gry oraz boule – mniej znana francuska odmiana gry. Ale gdzie znaleźć najlepsze gry w ruletkę online w całej sieci? Która z wersji gry jest najbardziej polecana i dlaczego? Na te i wiele innych pytań udzielimy tu odpowiedzi, tak aby nasi czytelnicy mogli z nich skorzystać w swojej następnej rozgrywce ruletki online. Wykorzystaj zawarte w tym dziale informacje jak najlepiej, jeśli grasz w ruletkę, albo chcesz rozpocząć swoją przygodę z tą grą, jako ktoś więcej niż tylko początkujący gracz.

Odbierz bonus kasynowy
gry kasyna