kasyna gry zakład

Reguły gry w karty Blackjack na żetony

kasyna gry przez vpn

Partia blackjacka w kasynach online rozpoczyna się zazwyczaj od postawienia przez graczy zakładów początkowych. Reguły gry w karty Blackjack na żetony sa bardzo proste. Kiedy zakłady zostaną już postawione, wirtualny rozdający przystępuje do rozdania kart.

Wszyscy gracze, łącznie z rozdającym, otrzymują po dwie karty. Z blackjackiem mamy do czynienie w momencie, gdy gracz w ramach puli dwóch pierwszych kart otrzymał od razu wynik 21 punktów, czyli posiadał kartę o wartości 10 punktów (10, króla, damę lub waleta) w połączeniu z asem. Jeżeli gracz może przedstawić taką pulę kart, wygrywa on dana rozgrywkę natychmiastowo.

W grze w blackjacka online, wynik z danej puli kart szacuje się w oparciu o całkowitą wartość kart w ręku gracza. Pula, która ma największą wartość, wygrywa, jeżeli tylko wynik nie przekracza 21. Przekroczenie liczby 21 punktów to tak zwany bankrut, albo plajta. As ma wartość 11 punktów, chyba że gracz splajtuje w danej rozgrywce, wówczas as będzie liczony jako 1 punkt. Karty od 2 do 10 mają taką wartość, jaką wskazują, podczas gdy król, dama i walet są warte po 10 punktów. Pula, która zawiera asa o wartości 11 punktów, jest zwana „miękką” (soft hand), w przeciwieństwie do puli bez asa, czyli „twardej” (hard hand).

Aby pokonać wirtualnego rozdającego podczas gry w blackjacka w kasynie online, gracz musi posiadać pulę kart o wartości wyższej niż rozdający, oczywiście nie przekraczając przy tym sumy 21 punktów. Jeżeli i gracz, i rozdający splajtują, wówczas gracz przegrywa. Jednak gdy gracz i rozdający osiągną identyczny wynik i dojdzie do remisu, to w takiej sytuacji żaden z nich nie wygrywa. Gra jest całkowicie uczciwa, a wszystkie reguły są jasno określone i przedstawione. Tak więc skup swoje myśli na liczbie 21, zbliż się do niej, jak to tylko możliwe i postaw rozsądny, dobrze przemyślany zakład, który przyniesie Ci wygraną. Jak znasz juz dobrze reguły gry w karty Blackjack na żetony to możesz zagrac w kasynie z innymi graczami dla zabawy.

Odbierz bonus kasynowy
gry kasyna